Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Postanowiliśmy sprawdzić co słychać na rynku pierzarskim w USA, jakie są trendy I tendencje. Okazuje się, że na razie jest spokojnie i rewolucji nie będzie, choć ceny pierza mogą wzrosnąć.

 

W letnim sezonie na rynku pierza było spokojnie, bez gwałtownych zmian. Co najważniejsze ceny były niezwykle przystępne dla kupujących przez kilka ostatnich miesięcy.

Natomiast drobne zmiany można było zaobserwować w ciągu ostatnich kilku tygodni. Na pierzarskim rynku odnotowano wzrost aktywności. Rośnie ilość zapytań, choć warto dodać, że w ubiegłym roku w tym samym sezonie było ich nieco więcej. Rosnące zainteresowanie spowoduje, że zmianie mogą ulec ceny pierza. Co czeka nas jesienią? Jeszcze przez jakiś czas ceny kaczego pierza pozostaną przystępne dla kupujących. Natomiast pierze gęsi, choć na razie ceny są również przyjazne, będzie droższe. A to za sprawą, jak już pisaliśmy, wzrostu zapotrzebowania na ten surowiec.  Zmiany są jednak wskazane, bo pomogą w tworzeniu stabilnego rynku.

Comments are now closed for this entry