Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poduszka, bez niej trudno myśleć o śnie. Biorąc pod uwagę, że jedną trzecią naszego życia przesypiamy, to ważne jest, żeby wybrać komfortową poduszkę, która zapewni błogi sen.

Oto kilka wskazówek przy wyborze poduszki: po pierwsze ustal w jakiej pozycji sypiasz, na plecach, na boku czy na brzuchu? Sposób, w który śpisz wskaże na to jaką poduszkę powinieneś wybrać. Ci, którzy śpią na plecach potrzebują średnio grubej poduszki, która będzie oparciem dla głowy i karku. Osoby śpiące na boku potrzebują mocnej poduszki, która zapewnia równomierną powierzchnię do spania.

Ci, którzy śpią na brzuchu potrzebują miękkiej poduszki, dzięki której głowa i kark pozostaną w naturalnej pozycji. Jeśli okaże się, że zmieniasz pozycję  w trakcie snu, najlepsza będzie średnia poduszka, która dopasuje się do każdej pozycji.

PO drugie zastanów sie nad wypełnieniem poduszki. Do wyboru są te z pierzem, puchem ale także ze sztucznym wypełnieniem. Po trzecie zastanów sie nad rozmiarem poduszki. Rozmiar euro to głównie poduszki kwadratowe, które służą raczej do ozdoby aniżeli do spania. Rozmiar king to poduszki długie, pasujące do większych łóżek. Najkorzystniej wybrać rozmiary standardowe.źródło: American Down and Feather

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież