Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi w Alei Gwiazd Sztuki Kulinarnej swoją tablicę odsłonią kolejne znane osoby.

Mowa o Ewie Wachowicz - gospodyni i autorce programów telewizyjnych m.in. "Ewa gotuje" i "Przez żołądek do serca".  To wydawczyni książek kulinarnych  tj. "Słodki świat", "Ewa Gotuje", "Ewa Wachowicz. Ciasta", "Ewa Wachowicz. Sałatki" „Ewa gotuje – ulubione”, „Ewa gotuje – szybko”, „Słodkości Świat Ewy Wachowicz”, jurorka programu MasterChef  i MasterChef Junior

Kolejną gwiazdę odsłoni Joanna Ochniak -  ekspert  w dziedzinie marketingu w gastronomii, przewodnicząca Komitetu Kobiet w Światowym Stowarzyszeniu Szefów Kuchni, inicjatorka i prezes Fundacji „Gastronomia na Obcasach”. Jest także promotorką zawodu szefa kuchni, menedżerem drużyn kucharskich startujących w międzynarodowych konkursach kulinarnych, autorką licznych artykułów poświęconych wydarzeniom kulinarnym w Polsce i na świecie, przewodniczącą Komisji Weryfikacyjnej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.

W Alei Gwiazd jest obecnie 13 tablic.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież