Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Textile Exchange została członkiem stowarzyszonym ISEAL, dołączając do coraz większej liczby inicjatyw, które napędzają pozytywne zmiany społeczne i środowiskowe.

Textile Exchange koncentruje się na identyfikacji i dzieleniu się najlepszymi praktykami w światowym przemyśle tekstylnym. Jako członek ISEAL, organizacja przestrzega Zasad Wiarygodności ISEAL i spełnia podstawowe kryteria dotyczące dobrych praktyk.  Karin Kreider, dyrektor ISEAL, powiedziała: jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy powitać w naszym gronie Textile Exchange. Z niecierpliwością oczekujemy bliskiej współpracy, aby poprowadzić ich ścieżką do pełnego członkostwa. Żeby do tego doszło, organizacje muszą przejść niezależną ocenę, wykazać, że spełniają kryteria zawarte w Kodeksie Standardów.  Misją ISEAL jest wzmocnienie standardów zrównoważonego rozwoju z korzyścią dla ludzi i środowiska.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież