Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gospodarzem targów jest Frankfurt nad Menem. Od 9 do 12 stycznia 2018 międzynarodowe firmy zaprezentują ofertę na największych i najważniejszych targach tekstyliów dla domu i wnętrz.

Pierwsze takie targi w nowym roku to barometr trendów dla całej branży. Targi co roku odwiedzają reprezentanci różnych profesji: architekci, dekoratorzy, projektanci wnętrz i przedstawiciele branży pościelowej z ponad 130 krajów.  Heimtextil  to okazja, żeby odkryć trendy nadchodzącego sezonu. Nasz profesjonalnie przygotowany park rozrywki jest idealnym źródłem inspiracji- informują organizatorzy targów.  Księga trendów Heimtextil 2018 bada, w jaki sposób miejska przyszłość będzie kształtować przestrzenie, w których żyjemy, pracujemy, robimy zakupy i spotykamy się z innymi. Zapraszamy do zapoznania się z głównymi trendami w stylu życia oraz związanymi z nimi trendami w zakresie wzornictwa, materiałów i kolorów- dodają.

Komentarze  

0 #1 Shiela 2018-11-13 23:50
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you
can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Feel free to surf to my website BestGreta: https://FollowTabatha.blogspot.se
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież