Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gospodarzem targów jest Frankfurt nad Menem. Od 9 do 12 stycznia 2018 międzynarodowe firmy zaprezentują ofertę na największych i najważniejszych targach tekstyliów dla domu i wnętrz.

Pierwsze takie targi w nowym roku to barometr trendów dla całej branży. Targi co roku odwiedzają reprezentanci różnych profesji: architekci, dekoratorzy, projektanci wnętrz i przedstawiciele branży pościelowej z ponad 130 krajów.  Heimtextil  to okazja, żeby odkryć trendy nadchodzącego sezonu. Nasz profesjonalnie przygotowany park rozrywki jest idealnym źródłem inspiracji- informują organizatorzy targów.  Księga trendów Heimtextil 2018 bada, w jaki sposób miejska przyszłość będzie kształtować przestrzenie, w których żyjemy, pracujemy, robimy zakupy i spotykamy się z innymi. Zapraszamy do zapoznania się z głównymi trendami w stylu życia oraz związanymi z nimi trendami w zakresie wzornictwa, materiałów i kolorów- dodają.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież