Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W XXI wieku prawie wszyscy będziemy mieszkańcami miast-  i na tym haśle skupiają się jedne z największych i najważniejszych targów tekstyliów dla domu i wnętrz Heimtextile 2018.

Heimtextile Trend Book bada w jaki sposób ta miejska przyszłość będzie kształtować przestrzeń, w której żyjemy, pracujemy, robimy zakupy i spotykamy się. Książka prezentowana jest w czterech trendach Lifestyle - The Flexible Space, The Healthy Space, Re-Made Space i The Maker Space. Zapraszamy do zapoznania się z głównymi trendami w stylu życia oraz związanymi z nimi trendami w zakresie wzornictwa, materiałów i kolorów- mówią organizatorzy targów.


Firma Heimtextil Trends, której szefem jest agencja trendów FranklinTill Studio, stara się inspirować, do tworzenia  długoterminowych  projektów, zgodne z przyszłymi zachowaniami konsumentów oraz trendami w zakresie wzornictwa i kolorów. Targi heimtextile odbędą się od 9 do 12 stycznia 2018. Co roku odwiedzają je reprezentanci różnych profesji: architekci, dekoratorzy, projektanci wnętrz i przedstawiciele branży pościelowej z ponad 130 krajów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież