Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W XXI wieku prawie wszyscy będziemy mieszkańcami miast-  i na tym haśle skupiają się jedne z największych i najważniejszych targów tekstyliów dla domu i wnętrz Heimtextile 2018.

Heimtextile Trend Book bada w jaki sposób ta miejska przyszłość będzie kształtować przestrzeń, w której żyjemy, pracujemy, robimy zakupy i spotykamy się. Książka prezentowana jest w czterech trendach Lifestyle - The Flexible Space, The Healthy Space, Re-Made Space i The Maker Space. Zapraszamy do zapoznania się z głównymi trendami w stylu życia oraz związanymi z nimi trendami w zakresie wzornictwa, materiałów i kolorów- mówią organizatorzy targów.


Firma Heimtextil Trends, której szefem jest agencja trendów FranklinTill Studio, stara się inspirować, do tworzenia  długoterminowych  projektów, zgodne z przyszłymi zachowaniami konsumentów oraz trendami w zakresie wzornictwa i kolorów. Targi heimtextile odbędą się od 9 do 12 stycznia 2018. Co roku odwiedzają je reprezentanci różnych profesji: architekci, dekoratorzy, projektanci wnętrz i przedstawiciele branży pościelowej z ponad 130 krajów.

Komentarze  

0 #2 Anastasia 2018-11-19 18:19
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details
simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Also visit my web-site BestBenjamin: https://FollowNickolas.blogspot.se
Cytować
0 #1 Tara 2018-11-06 14:23
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize
your website

Here is my blog :: BestAlecia: https://FollowFrieda.blogspot.se
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież