Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do 12 stycznia we Frankfurcie nad Menem trwać będą targi tekstyliów Heimtextil.

To okazja do spotkania przedstawicieli światowego przemysłu, handlu, designu, architektury czy hotelarstwa. W tym roku prezentuje się 2,975 wystawców z 64 krajów. To kolejny wzrost, tendencja utrzymuje się od 8 lat.
Targi to pokazy innowacyjnych produktów i trendów- mówi Detlef Braun, dyrektor generalny Messe Frankfurt. Specjaliści prezentują trendy związane z wyposażaniem wnętrz, wzornictwem, architekturą i hotelarstwem.
 
Martin Auerbach, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Producentów Włókien w Niemczech zauważa, że produkty tekstylne w domu są znacznie bardziej widoczne niż kilka lat temu. "Różnorodność domowych produktów
tekstylnych, wzorów i kolorów sprawia, że ​​międzynarodowa platforma targowa to źródło inspiracji rozpoczynające rok- mówi.
 
Branża tekstyliów domowych imponuje swoim silnym zasięgiem. W halach od 8 do 11 około 1500 dostawców prezentuje gotowe produkty w segmencie łóżek, łazienek i stołów. Oferta pościelowych produktów jest przeogromna, a hol 8.0 stał się centralnym punktem kontaktowym dla branży pościelowej.
 
Ushi Tamborriello, znana projektantka wnętrz ze Szwajcarii, dołączyła do Heimtextil. W swoim przemówieniu mówiła o
przyszłości tekstyliów i o tym, że staną się dla nas drugą skórą. Połączenie czegoś, co ludzkość zna od ponad kilku tysięcy lat z nowymi technologiami  będzie strzałem w dziesiątkę- mówiła projektantka.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież