Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
16
Wt, Sty

Do 12 stycznia we Frankfurcie nad Menem trwać będą targi tekstyliów Heimtextil.

To okazja do spotkania przedstawicieli światowego przemysłu, handlu, designu, architektury czy hotelarstwa. W tym roku prezentuje się 2,975 wystawców z 64 krajów. To kolejny wzrost, tendencja utrzymuje się od 8 lat.
Targi to pokazy innowacyjnych produktów i trendów- mówi Detlef Braun, dyrektor generalny Messe Frankfurt. Specjaliści prezentują trendy związane z wyposażaniem wnętrz, wzornictwem, architekturą i hotelarstwem.
 
Martin Auerbach, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Producentów Włókien w Niemczech zauważa, że produkty tekstylne w domu są znacznie bardziej widoczne niż kilka lat temu. "Różnorodność domowych produktów
tekstylnych, wzorów i kolorów sprawia, że ​​międzynarodowa platforma targowa to źródło inspiracji rozpoczynające rok- mówi.
 
Branża tekstyliów domowych imponuje swoim silnym zasięgiem. W halach od 8 do 11 około 1500 dostawców prezentuje gotowe produkty w segmencie łóżek, łazienek i stołów. Oferta pościelowych produktów jest przeogromna, a hol 8.0 stał się centralnym punktem kontaktowym dla branży pościelowej.
 
Ushi Tamborriello, znana projektantka wnętrz ze Szwajcarii, dołączyła do Heimtextil. W swoim przemówieniu mówiła o
przyszłości tekstyliów i o tym, że staną się dla nas drugą skórą. Połączenie czegoś, co ludzkość zna od ponad kilku tysięcy lat z nowymi technologiami  będzie strzałem w dziesiątkę- mówiła projektantka.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież