Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ISPA EXPO organizowana jest tylko raz na dwa lata. To największe na świecie targi branżowe skierowane do branży pościelowej z całego świata. W tym roku na targach nie zabraknie edukacji.

Na targach spotykają się producenci, dostawcy, sprzedawcy, liderzy, aby poznać innowacje, pomysły,  i trendy rynkowe. Podczas ISPA EXPO liderzy z całego świata uczą się od siebie nawzajem.
Targi są okazją, aby poszerzyć wiedzę na temat klientów i konkurencji oraz zainspirować się.

Nie traćcie tych cennych okazji, aby poszerzyć wiedzę na temat swoich klientów i konkurencji. Nigdy nie wiesz, co może cie zainspirować- mówią organizatorzy targów. A w tym roku będzie m.in. o mediach społecznościowych i skutecznych postach,  o nowych programach jak m.in. ISPA Consumer Analytics (ICAP), który zapewnia sprzedawcom i producentom pościeli informacje rynkowe, których mogą użyć do zwiększenia udziału wydatków konsumenckich. W planach są także liczne szkolenia dla branzy.


ISPA EXPO odbędzie się od 14 do 16 marca w Charlotte w Nowej Karolinie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież