Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że przemysł pościelowy jest w recesji, pierwsze spojrzenia zwodzą – twierdzi David Perry z bloga Bedding Today.

Autor bloga powołał się na statystki International Sleep Products Association. Najnowsze dane z Kwartalnika ISPA pokazują ponury obraz wyników branży w 2017 r. Dane te pochodzą od producentów, którzy zdominowali rynek dostaw pościeli-

czytamy na blogu.

Ale w najnowszym raporcie Budd Bugatch, analityk z Raymond James, zauważa, że ​​w kwartalnych raportach ISPA są braki. Raport nie uwzględnia tych obszarów, gdzie sprzedaż wzrosła- wyjaśnia analityk, mowa m.in. o produktach

importowanych. Budd Bugatch uważa, choć przyznaje, że nie może tego udowodnić, że całkowita sprzedaż produktów pościelowych ma się dobrze.

Branża pościeli stoi obecnie przed wieloma wyzwaniami, ale uważam, że poziom sprzedaży rośnie- dodaje na blogu David Perry. 

http://www.furnituretoday.com

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież