Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przypadek grypy odkryto w gospodarstwie utrzymującym drób na północnej wyspie Süderoog w Niemczech. To wysoce zjadliwy wirus.

Ustalone zostały strefy, w których stosuje się środki zwalczające i zapobiegawcze dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby. Między innymi, obowiązują restrykcje w przemieszczaniu żywego drobiu i produktów pochodzenia zwierzęcego- czytamy na kipdip.org.pl .

Jest to pierwszy przypadek w komercyjnym gospodarstwie w Niemczech w 2018 roku, w styczniu wirus pojawił się jedynie u ptaków dzikich.

Rosną obawy europejskich producentów przed ryzykiem zakażenia HPAI. Hodowcy martwią sie, bo rozprzestrzenianie wirusa oznacza zakłócenia w handlu wewnątrzwspólnotowym i w relacjach z państwami trzecimi.

 

 

Kipdip.org.pl

Komentarze  

0 #1 Vera 2018-10-31 18:40
What's up colleagues, how is everything, and what you want to
say regarding this post, in my view its in fact awesome for me.my blog post :: sex randki: https://www.xvideos.com/tags/pani-pozna-pana
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież