Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kwiecień to miesiąc Walki na poduszki. Na całym świecie organizowane są flash moby. Jeden z nich od kilku lat odbywa się w Krakowie.

W tym roku akcja odbędzie się 22 kwietnia o 12.00 w Tytano Dolne Młyny. Kto może wziąć udział w akcji? Studenci wszystkich uczelni, uczniowie krakowskich szkół oraz mieszkańcy  zdolni i chętni do wzięcia udziału w wielkim poduszkowym święcie .

Jako Fundacja All In a także wszystkie szkolne, uczelniane i miejskie Struktury Partnerskie #ALLIN, z pozytywną energią i całym doświadczeniem w organizacji wydarzeń w Krakowie, zapraszamy na Dolnych Młynów 10 do kompleksu Tytano gdzie tętni serduszko naszej Fundacja All In- informują organizatorzy. PILLOWFIGHT to wielkie charytatywne święto.

Pierwszym obecnym uczestnikom Wielkiej Krakowskiej Bitwy Na Poduszki organizatorzy zapewnią zapewnią niezbędną amunicję, czyli  poduszki. Nie zapomnijcie się przebrać (modna, wyjściowa pidżama będzie jak znalazł) - dla wyróżniających się wojowniczych śpiochów przewidzieliśmy konkursy urozmaicające zabawę- dodają organizatorzy.

Posprzątane po bitwie pierze znajdzie swoje zastosowanie. Powstaną  charytatywne pufy, z których zysk przeznaczymy na szlachetne cele.  Podczas imprezy zbierane będą datki i koce dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i Centrum Psychoonkologii Unicorn.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież