Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Feng shui w sypialni wpływa na dobry sen i co się z tym wiąże na lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia.

Postępuj zgodnie ze strategiami zalecanymi przez tę starożytną chińską naukę, aby poprawić energię w sypialni i jakość snu. Feng shui ma uczynić przestrzeń harmonijną i spokojną. To energia, która może wzmocnić relacje i wspierać zdrowie a jak wiemy sypialnia to nie tylko osobiste sanktuarium, ale i miejsce odpoczynku, to pokój, w którym spędzasz najwięcej czasu.

 Co feng shui mówi o rozmiarze sypialni i łóżka? Niezbyt duży, nie za mały, ale w sam raz. Jeśli pomieszczenie jest zbyt duże, może być trudno całkowicie się rozluźnić i spać spokojnie. Jeśli pokój jest zbyt mały, możemy czuć się jak w pułapce. Gdzie powinno stać łóżko?  Kiedy leżysz w łóżku, powinieneś widzieć drzwi, to daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Głowa łóżka powinna być blisko  ściany. Idealnie, gdy przestrzeń po obu stronach łóżka jest taka sama, aby każda osoba mogła łatwo wejść i wyjść.Unikaj umieszczania głowy łóżka pod oknem. Okna stanowią bramę od sypialni do świata zewnętrznego.

Sen może zakłócić hałas, światło, wiatr i cienie.  Ważne, żeby wokół łóżka panował porządek. Nie przechowuj pudełek, książek ani butów pod łóżkiem; zostaw tę przestrzeń otwartą. Nie przepełniaj pokoju meblami i nie przechowuj żadnych przedmiotów związanych z pracą. Czysta i zorganizowana sypialnia pomaga również czuć się bardziej zrelaksowanym, a to jest dobre przygotowanie do snu.Drzwi szaf również powinny być zamknięte w nocy, wtedy chi może krążyć w pokoju. W ciągu dnia otwieraj okna, aby wpuścić świeże powietrze. Jeśli chodzi o wystrój, wybierz kolory kojące i relaksujące, najlepiej naturalne.  Unikaj kolorów, takich jak jasne czerwienie, róże i pomarańcze. Do dekoracji ścian wybierz grafikę, która cię uszczęśliwi. Na przykład piękny kwiatowy wzór sprawi, że poczujesz się bardziej zrelaksowany niż obraz wraku. Pomyśl o tym, co widzisz, kiedy budzisz się rano i jak chcesz, żebyś się czuł.

Sypialnia nie jest też dobrym miejscem na telefony i telewizor.  Według feng shui, lustra na ogół nie są zalecane w sypialni. Jeśli chcesz mieć lustro w pokoju, umieść je w drzwiach szafy.  Co najważniejsze, materac jest podstawą dobrego snu . Zainwestuj w najlepszy materac, na który Cię stać. Materace na ogół muszą być wymieniane co pięć, siedem lat, więc często sprawdzaj swój materac, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie. Pościel też jest ważna. Wybierz miękkie tkaniny, które są wygodne. Ogólnie rzecz biorąc, poszukaj tyvh wykonanych z naturalnych włókien. Koce również powinny być miękkie i przytulne. Potrzebujesz jednej świetnej poduszki do spania i to takiej, która dostosowuje się do ciała podczas snu. Poduszki muszą być wymieniane co dwa lata.  

https://sleepsavvymagazine.com

Komentarze  

0 #4 usecweruks 2019-03-02 08:23
Amoxicillin 500mg Capsules: http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ Amoxicillin No Prescription http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cytować
0 #3 iculexiypa 2019-03-02 07:51
Amoxicillin 500mg: http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cytować
0 #2 ehikaxaocoz 2019-03-02 01:45
Amoxicillin No Prescription: http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cytować
0 #1 eeaajurupoa 2019-03-02 01:14
Buy Amoxicillin: http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież