Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielka Krakowska Bitwa na Poduszki odbędzie się 13 kwietnia. Start 12.00. W tym roku akcji również przyświeca szczytny cel.

Do akcji co roku zapraszani są studenci wszystkich uczelni, uczniowie krakowskich szkół, mieszkańcy. Jako Fundacja All In a także wszystkie szkolne, uczelniane i miejskie struktury partnerskie, z pozytywną energią i całym doświadczeniem w organizacji wydarzeń w Krakowie, zapraszamy na Dolnych Młynów 10 do kompleksu Tytano, gdzie tętni serduszko naszej Fundacja All In- mówią organizatorzy akcji.  

Pierwsi uczestnicy Wielkiej Krakowskiej Bitwy Na Poduszki mogą liczyć naniezbędną amunicję, czyli poduszki. Nie zapomnijcie się przebrać (modna,
wyjściowa pidżama będzie jak znalazł) - dla wyróżniających się wojowniczych śpiochów przewidzieliśmy konkursy urozmaicające zabawę- dodają organizatorzy.

W tym roku dzięki akcji wsparcie otrzymają KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie i  Centrum Psychoonkologii Unicorn.  To właśnie dla nich będą zbierane datki, karma i koce podczas wydarzenia. "Piórka"z bitwy zostaną wykorzystane do produkcji charytatywnych puf.

Komentarze  

0 #1 exicatiso 2019-06-16 13:45
Amoxicillin No Prescription: http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ Amoxicillin yli.xxho.eurodown.com.pl.ifc.zu http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież