Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Interzum to wiodące światowe targi w zakresie produkcji mebli i wystroju wnętrz. Targi odbędą się już 21-24 maja 2019 w Kolonii.

To jedno z wydarzeń, które  stymuluje globalny rynek wystroju wnętrz. Uczestnicy z całego świata śledzą innowacje w branży, starają się nawiązywać nowe kontakty. Poznają najbardziej innowacyjne produkty, nowe osiągnięcia technologiczne.   Jest to centralna platforma komunikacyjna branży i idealne miejsce dla firm, które w jednym miejscu chcą prezentować swoje pomysły dla całego sektora. To także okazja do dyskusji o takich zagadnieniach jak ochrona zasobów czy zrównoważony rozwój.

Widzimy naszą misję jako ewolucję targów, a nie rewolucję. Oprócz tego, o czym już wspomniano, przeprowadzimy stosunkowo niewielkie optymalizacje pod względem układu hali. Jeśli chodzi o komunikację, będziemy jeszcze bardziej wykorzystywać media społecznościowe. Tutaj możemy skuteczniej dotrzeć do młodego pokolenia. Chcemy położyć większy nacisk na temat życia w małych przestrzeniach. I wreszcie, co nie mniej ważne, będziemy obchodzić 60 lat Interzum- mówi nowy dyrektor targów Maik Fischer.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież