Polskie restauracje po raz kolejny włączyły się w akcję Gęsina na św. Marcina. A ich klienci mogą wygrać nagrody. Do 30 listopada trwa konkurs "Komentuj i wygrywaj".
To nowość w akcji "Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina". Organizatorzy proponują gościom restauracji specjalny konkurs, polegający na ocenie dań z gęsiny, serwowanych w restauracjach biorących udział w akcji.
Na pięciu najaktywniejszych komentatorów czekają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym voucher do zrealizowania w restauracjach biorących udział w akcji o wartości 100zł, kalendarz ścienny z akcji na rok 2016, obieraczka do warzyw, torby z nadrukiem oraz notesy. Nagrodzone zostaną także najciekawsze opinie, a więc warto pokusić się o to, aby zamieszczane recenzje były jak najbardziej szczegółowe- informują organizatorzy.
Trzy najlepiej ocenione restauracje będą natomiast promowane przez trzy miesiące na głównej stronie internetowej www.czasnagesine.pl.
Więcej: czasnagesine.pl