Listopad to miesiąc gęsiny. Od 7 do 11 listopada odbędzie się kolejny Festiwal gęsiny w Swołowie. Degustacja potraw i przetworów z gęsiny, targ produktów wiejskich, a do tego występy zespołów muzycznych, pokazy gotowania, darcie pierza i zabawy dla dzieci – tak będzie przebiegała ósma już impreza w swołowskim muzeum.
To okazja, by skosztować pomorskiej gęsiny, gdyż to właśnie w okolicy dnia św. Marcina (11 listopada) dawniej bito i spożywano gęsi na Pomorzu. Gęś pieczona, półgęski wędzone, pierogi z gęsiną, żołądki gęsie, pasztety, galarety, czernina, gęsi smalec oraz kartoflanka i brukwianka to przysmaki, których będzie można skosztować podczas imprezy.
Potrawy przygotowują jak co roku restauratorzy, koła gospodyń wiejskich i gospodarstwa agroturystyczne. Nie zabraknie pokazów gotowania. Gośćmi będą uczestnicy tegorocznej edycji programu Masterchef i kucharze Slow Food.
Zaplanowano również zabawy dla najmłodszych, pokaz darcia pierza, konkursy kulinarne, kiermasz rękodzieła i targ produktów wiejskich.
