Złote Półgęski rozdane. Nagroda dla małego producenta powędrowała do Haliny Iwickiej za półgęsek z Borów Tucholskich, wśród dużych producentów najlepszy okazał się gęsiuk produkowany przez Drosed. Najlepszą potrawę – gęś nadziewaną pieczoną przygotowała Mirosława Wilk.
Drugie miejsce przyznano Miłoszowi Adamskiemu z Sypniewa za przepis na białą kiełbasę z gęsiny w piwie. Trzecia nagroda trafiła do Aliny Krawisz z Pachotówka za przepis na wątróbkę gęsią z Pachotówka.
Złote Półgęski to coroczna nagroda przyznawana najlepszym producentom produktów z gęsiny. Nagradzani są mali i duzi producenci, a także autorzy przepisów na potrawy z gęsiny czy gospodarstwa agroturystyczne. W skład jury Złotych Półgęsków weszła m. in. znana restauratorka Magda Gessler, szef kuchni i koordynator akcji Artur Moroz, dr inż. Halina Bielińska, dr hab. Jarosław Dumanowski prof. UMK, dr hab. inż. Marek Adamski z Uniwersytetu Przyrodniczo-Technologicznego w Bydgoszczy, który reprezentował Krajową Radę Drobiarstwa – Izbę Gospodarczą.
Złote Półgęski rozdawano podczas Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gęsiny w Przysieku, na którym gościło ponad 150 wystawców.