Gęsina trafia na polskie stoły obowiązkowo w towarzystwie młodego wina. Wskrzesimy tradycję prawdziwego ucztowania.
Odkryjemy esencję niezwykłej, wielokulturowej, słynącej z wybornej kuchni i wina Galicji. Pokażemy jak w Małopolsce odradza się i kwitnie winiarstwo, którego początki sięgają IX wiek. Wspólnie będziemy celebrować kulturę i tradycję- tak na akcję Gęsina w Niedźwiedziu, zapraszają organizatorzy.
Kafe Zielony Niedźwiedź znane jest za swojego zamiłowania do lokalnej sztuki kulinarnej. Nieprzypadkowo więc Małopolska Jesień Enologiczna, pasjonatka znakomitej kuchni i wina zagości właśnie w Niedźwiedziu. Organizatorzy zapowiadają, że uczestnicy imprezy mogą spodziewać się połączenia kuchni narodowej i najlepszych polskich produktów lokalnych. Sebastian Olma, doskonały szef kuchni zachwyci nowoczesną prezentacją swoich dań.
W menu znajdą się: Świętomarcińskie 2015, wędzony półgęsek od Renaty Osojcy z puszystym twarogiem i kruchym jabłkiem, wyborny barszcz ukraiński na wędzonej gęsinie z kwaśną śmietaną czy gęsina troskliwie pieczona, z pęczakiem i słodką gruszką.